Zintegrowane oprogramowanie CAD i CAM

Fusion poza możliwością projektowanie w 3D, pozwala na przygotowanie programów na obrabiarki sterowane numerycznie CNC. W łatwy sposób przejdziesz od modelowania w 3D do programowania ścieżek obróbki CAM. Moduł CAM w Fusion świetnie sprawdzi się również jako narzędzie wspomagające wytwarzanie plików pochodzących z obcych dla Autodesk środowisk CAD takich jak np. SolidWorks. Bez problemu otworzysz w Fusion pliki pochodzące z obcych środowisk CAD i przygotujesz dla nich obróbkę CAM.

Podstawowa wersja Fusion pozwala na programowanie procesów frezowania, toczenia, cięcia oraz druku 3D. W podstawowej wersji Fusion przygotujesz program na maszyny 3 osiowe oraz na maszyny indeksowane w tym na maszyny typu 3+2. Jeżeli interesuje cię frezowanie w 4 lub 5 osiach pracujących symultanicznie, potrzebne ci będzie rozszerzenie Machining Extension (zajrzyj tutaj).

Zaawansowane strategie obróbcze dostępne w Fusion pozwolą na przygotowanie zarówno obróbki zgrubnej, pozwalającej na jak najszybsze usunięcie jak największej ilości materiału, jak i obróbki wykańczającej odpowiedzialnej za końcowy wymiar naszego elementu oraz jakość uzyskanej powierzchni.

Chcesz dowiedzieć się więcej zobacz załączony film prezentujący proces pracy z CAM w Fusion

Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś
zacznij rozwijać swój biznes z
Fusion!

Telefon: 12 252 06 20
email: kontakt@fusion360.net.pl