Nesting & Fabrication Extension

Dodatek Nesting & Fabrication do Fusion (dawniej Fusion 360) daje dodatkowe funkcjonalności związane z Nestingiem tj. projektowaniem rozkładu rozkrojów blach na arkuszu do wycinania.

Jeżeli dużo projektujesz z blach, które później wycinasz np. na laserze, rozszerzenie Nesting & Fabrication pozwoli ci na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Dzięki prostemu w obsłudze modułowi program automatycznie rozmieści rozkroje na arkuszach o odpowiedniej grubości i korzystając z wydajnych algorytmów optymalizacyjnych jak najwydajniej poukłada blachy na arkuszu. Z gotowego Nestingu bez problemu wygenerujesz plik DXF, lub korzystając z wbudowanego do Fusion modułu CAM wygenerujesz gotowy program na maszynę wycinająca np. laser.

Optymalizuj rozkład blach z automatycznym wykrywaniem typu materiału, grubości oraz ilości elementów.

Środowisko Nesting jest w pełni zintegrowane z modułem CAM, generuj gotowe programy na maszyny bezpośrednio z modelu utworzonego w Nestingu.

Zwiększaj wydajność po przez przeglądanie dokładnych raportów i edycję parametrów Nestingu w taki sposób by nie zmarnował się nawet kawałek materiału.

Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś
zacznij rozwijać swój biznes z
Fusion!

Telefon: 12 252 06 20
email: kontakt@fusion360.net.pl