Simulation Extension

Fusion Simulation Extension jest to dodatek do Fusion (dawniej Fusion 360) poszerzający jego możliwości w obszarze modułu symulacyjnego.

W Fusion mamy dwie możliwości prowadzenia obliczeń, liczyć możemy lokalnie na naszym komputerze lub obliczenia możemy wysłać na serwer Autodesku.

Obie opcje mają swoje plusy i minusy, w przypadku prostych analiz lepiej będzie liczyć je lokalnie, czas potrzebny na export analizy i import wyników na serwer i z serwera może być dłuższy niż czas samych obliczeń.

W przypadku bardziej skomplikowanych analiz lepszym rozwiązaniem będzie wysłanie analizy na serwer, dzięki temu dalej będziemy mogli korzystać z Fusion w czasie obliczeń i potężne serwery dużo szybciej poradzą sobie z naszą skomplikowaną analizą niż nawet bardzo mocny PC.

Nie wszystkie typy analiz dostępne w Fusion posiadają możliwość obliczeń lokalnych, te bardziej zaawansowane analizy da się liczyć tylko w chmurze. Niestety w podstawowej wersji Fusion, za każdym razem gdy wysyłamy obliczenia do chmury pobierane są Tokeny, czyli obliczenia takie są dodatkowo płatne. Wysokość opłaty zależy od wielkości modelu i typu analizy. Po przez zakup rozszerzenia Simulation Extension znosimy te opłaty, tzn. płacimy raz za rozszerzenie, a później możemy do woli korzystać z obliczeń w chmurze bez dodatkowych opłat.

Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś
zacznij rozwijać swój biznes z
Fusion!

Telefon: 12 252 06 20
email: kontakt@fusion360.net.pl